Przewoźnicy

logo_white

PRZEWÓZ OSÓB I TOWARÓW „DUŃCZYK”

  • Adres: ul. Wigilijna 5 lok. 30, 20-502 Lublin
    województwo lubelskie
  • Telefon: 513 669 286, 409 222 14
  • Fax: brak
  • E-mail: dunczyk@dunczyk.com
  • Internet: www.dunczyk.com

Opis dzialalnosci

PRZEWÓZ OSÓB I TOWARÓW „DUŃCZYK”

www.dunczyk.com

 

 

Firma „Duńczyk” zajmuje się transportem międzynarodowym od wielu lat. Wysokie kompetencje właściciela i pracowników pozwoliły firmie na uzyskanie wszelkich certyfikatów , licencji i uprawnień do przewozu osób w transporcie międzynarodowym.


Celem długoletniego działania firmy jest dostosowanie usług i taboru do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Działalność firmy skupia się na przewozach osób i paczek na trasie Dania – Polska oraz Polska – Dania.

 

Wyjazdy z każdego państwa odbywają się 2 razy w tygodniu – Dania: środa, sobota; Polska: wtorek, piątek.

Trasa elastycznie dostosowywana jest do potrzeb każdego klienta, których z Danii zabieramy z adresu zamieszkania, natomiast w Polsce „STARAMY SIĘ DOJECHAĆ” jak najbliżej miejsca zamieszkania pasażera.

 

Korzystanie z usług „Duńczyka” to gwarancja jakości i rozwiązań na najwyższym europejskim poziomie.

Oferta

Do dyspozycji klientów firma oferuje nowe busy marki „MERCEDES SPRINTER INDYVIDUAL DISIGNE” wyposażone w ABS, NAVI-GPS, CLIMA, przystosowane do przewozu osób, z wygodnymi siedzeniami, i dużą powierzchnią ładunkową.

Dodatkowo samochody wyposażone są w DVD, tak by klienci podczas długiej podróży mogli zrelaksować się oglądając wybrany przez siebie film. Wszystkie pojazdy posiadają ubezpieczenie NW. Stosowane przez firmę rozwiązania mają na celu zapewnić klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Priorytetem dla firmy jest bezpieczeństwo oraz komfort i zadowolenie klientów, stąd w trasę jeździ dwóch kierowców, tak by pasażerowie mogli bezpiecznie dotrzeć do miejsca przeznaczenia.

 

Wszyscy kierowcy corocznie przechodzą szkolenia zawodowe na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób. Przestrzegane przez firmę standardy bezpieczeństwa, w połączeniu z dobrą organizacją pracy i wieloletnim doświadczeniem gwarantują klientom spokojną podróż.

 

Oprócz głównej działalności, firma „Duńczyk” oferuje także wynajmowanie busów na imprezy okolicznościowe. Warunki wynajmu ustalane są indywidualnie i dostosowywane do oczekiwań klientów. Korzystając z usług „Duńczyka”, oprócz komfortu i bezpieczeństwa podróży, każdy klient może brać także udział w organizowanych przez firmę konkursach, w których do wygrania jest wiele cennych nagród, w tym m.in.: kurtki, czapeczki, torby, koszulki, smycze, długopisy, itd. Wystarczy zaglądać na stronę www.dunczyk.com i na bieżąco śledzić, co nowego firma proponuje. NIE PRZEGAP OKAZJI!

Kontakt

Przewóz Osób i Towarów „Duńczyk” Tomasz Polesinski

ul.Wigilijna 5/30

20-502 Lublin

www.dunczyk.com

Poland Mobile + 48 513 669 286

Mobile + 45 40 92 22 14

Mapka dojazdowa

Slowa kluczowe

, , , , , , , , , , , , ,